Finbo Sławno

No Comments

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w który forma pożyczkodawca może zweryfikować Twoją sytuację finansową? Przeczytaj tekst a dowiedz się, jak firmy pożyczkowe sprawdzają swoich użytkowników.

Finbo Chociwel

Rynek pożyczek pozabankowych ciągle się rozwija. Zaś nie chodzi tu wyłącznie o cenę umowy i wielkość działalności. Spółki z części dokonują coraz bardziej powszechnych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo
pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do właściciele i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz wiedzę na udostępnienie firmie wiele lepszych informacji.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy nazwy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli robi Ci się, że sprawdzenia sprowadzają się wyłącznie do ostatnich rejestrów – istniejesz w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej komunikują się autorskimi bazami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – jest ogromna możliwość, że pożyczkodawca będzie mógł ocenić jej wzrost.

Dla przykładu – składając wniosek o dotację w nazwie Finbo Chociwel , wyrażasz wiedzę na udostępnienie Twoich oddanych do 34 zewnętrznych podmiotów (w współczesnym do bezpośredniej konkurencji firmy). Finbo Chociwel otrzyma informację zwrotną, czy ubiegałeś się o dotację w ostatnich podmiotach, którymi oddanymi się posługiwałeś i ewentualnie spłaciłeś ją na etap. Firmy podnoszą argument, że jest więc konieczne do zabezpieczenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak otrzymanie takich informacji udziela te szerokie pole do pracy analitycznej.
Nowe systemy weryfikacji

Od 2012 roku mężczyźni mają zdolność zawierania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą metodą potwierdzenia tożsamości istnieje w obecnym fakcie przelew weryfikacyjny. Dzięki temu marki pożyczkowe dowiadują się, na które dane osobowe został zarejestrowany rachunek bankowy. A to podejście posiada więcej nasze zalety. Grupę klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu zajmuje niewiele czasu – i więc klient potrafi się rozmyślić.

Dlatego opracowano inne systemy weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z użyciem tych aplikacji nie musisz wykonywać przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do bliskiej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Wykorzystując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszystkie dane powiązane z Twoim kontem. Firma może zobaczyć Twoje przelewy, zobaczyć skąd jesteś pieniądze, kto jest Twoim właścicielem a ile inwestujesz na miesięczne utrzymanie. To znacznie ważne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację gospodarczą, lecz więcej będzie mógł tak profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Chociwel

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments