Leasing Wleń zadzwoń 887332665

No Comments
Leasing bez bik

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i wynajmu.
Przedmiot leasingu w umówionym czasie nie jest twój, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Bierutów

 

 

Najczęściej leasing dotyczy samochodów, chociaż różne urządzenia, które są Ci niezbędne do prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Świeżo otwarte firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w biurze omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi możesz się skontaktować przy pomocy prostego formularza, który zamieszczony jest na stronie, infolinii czy sms. Jasne jest, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W trakcie spotkania uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Nakłady pieniężne które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Kontakt z agentem, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najważniejsze jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Korzystając z tej formy, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. W przypadku pojazdów,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest proste. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, składasz wniosek zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
możesz już odebrać nowy samochód. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie stłuczki, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz odkupowania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i starania o korzystną sprzedaż także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową masz dwa rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Bierutów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdy wie, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każda osoba może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W zawartej umowie, określa się, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza odkupu auta.

Firma Leasing Bierutów będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie jest raportowany do banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jest to więc rozwiązanie korzystne jeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Bierutów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments